W którym miejscu porządnie naprawiają TV w Opolu

Rozmowy na dowolne tematy.
krzysiekfila
Posty: 16
Rejestracja: 18 maja 2016, 12:52

W którym miejscu porządnie naprawiają TV w Opolu

Post: #40 krzysiekfila
07 cze 2016, 15:53

Witam. Jestem nieszczęśliwym nabywcą telewizora marki Sony. Po 2 latach i kilku miesiącach przestał działać. Oczywiście tuż po upływie okresu gwarancyjnego. Niech żyje celowe postarzanie sprzętu. Model TV z dość wysokiej półki, dlatego szkoda go wyrzucać na śmietnik. Postanowiłem więc zawalczyć o niego i dać go do serwisu. Zaniosłem go już do jednego punktu naprawy lecz panowie w nim rozłożyli ręce. Czy jesteście w stanie polecić dobry serwis RTV w Opolu?

podobne tematy:

adriansola
Posty: 14
Rejestracja: 19 maja 2016, 11:07

Gdzie tanio naprawiają TV w Opolu

Post: #41 adriansola
07 cze 2016, 16:04

Cześć. Od czego jest wyszukiwarka internetowa. Wystukujesz na klawiaturze co ci potrzeba i od razu masz wyniki. Następnie telefonujesz do serwisów RTV i pytasz się, czy naprawiają tego rodzaju telewizory. Jak zaczynają coś kombinować to należy podziękować grzecznie i dzwonić dalej. Jeśli nic już nie mogłeś znaleźć to możesz też skorzystać z tej strony: http://polecamspeca.pl/naprawa-rtv-i-dvd/opole i tam poszukać serwisów RTV w Opolu. Opcji jest sporo, lecz wpierw należy zastanowić się nad tym co się robi. Pierwszy lepszy serwis RTV w mieście nie jest w stanie podjąć się naprawy nowych modeli TV. Musisz znaleźć taki z akredytacją producenta sprzętu.

podobne tematy:


Wróć do „Na każdy temat”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość