Dlaczego moja strona nieustannie spada w wynikach?

Rozmowy na dowolne tematy.
henryk1965
Posty: 18
Rejestracja: 18 maja 2016, 11:02

Dlaczego moja strona nieustannie spada w wynikach?

Post: #56 henryk1965
05 lip 2016, 13:46

Witam kolegów i koleżanki. Posiadam duży problem z moją stroną WWW. Od dłuższego okresu nieustannie obniża się w wynikach wyszukiwań na słowo kluczowe stomatolog Radom. Moja strona działa bez przerwy od wielu lat w Internecie. Oczywiście raz na parę lat jest rozbudowywana i uzupełniana o nowe treści. Kiedyś na frazę dentysta Radom była na początku wyników. Obecnie coraz niżej. Jak tak dalej będzie to za kilka miesięcy będzie poza pierwszą pięćdziesiątką wyników. Co jestem w stanie uczynić aby poprawić tą równię pochyłą. Nie ukrywam, że wraz z gorszymi pozycjami, malej również ilość klientów w gabinecie.

podobne tematy:

adriansola
Posty: 14
Rejestracja: 19 maja 2016, 11:07

Co jest powodem, że moja strona systematycznie spada w rezultatach wyszukiwarki?

Post: #57 adriansola
05 lip 2016, 14:02

Witaj. Odpowiedź na twoje pytanie jest bardzo prosta. Nie pozycjonujesz strony internetowej w wyszukiwarce. Kiedyś samoczynnie strona była na górze wyników wyszukiwarki. Też posiadałeś do niej jakieś linki. Były one leciwe i dawały wielką moc domenie. Stąd dobre pozycje. Na dzień dzisiejszy większość z nich straciłeś - dlatego te spadki. Konkurencja pozyskuje linki do swoich domen i poprze to pną się do góry. Ich działania skutkują, że twoja domena spada w rezultatach wyszukiwań. Musisz jak najprędzej rozpocząć proces pozycjonowania swojej strony. Zleć to jakieś agencji SEO. Po czterech miesiącach powinieneś znaleźć się z powrotem na górze wyników wyszukiwarki. Możesz także próbować samodzielnie promować swoją stronę, lecz tu trzeba mieć sporo wolnego czasu i pojęcie co zrobić aby pozycje szły do góry. Obecnie można łatwo zaszkodzić swojej domenie przez niewiedzę.

podobne tematy:


Wróć do „Na każdy temat”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości