Czy warto promować stronę w niemieckiej wyszukiwarce?

Rozmowy na dowolne tematy.
henryk1965
Posty: 18
Rejestracja: 18 maja 2016, 11:02

Czy warto promować stronę w niemieckiej wyszukiwarce?

Post: #58 henryk1965
08 lip 2016, 11:48

Cześć. Myślę nad wejściem ze swoimi meblami na niemiecki rynek. Mam już przetłumaczoną stronę WWW i pora zastanowić się nad promocją w niemieckiej wyszukiwarce. Mam kilka pytań związanych z tym zagadnieniem. Pierwsze z nich czy problemem będzie wypromować stronę internetową na frazy tego rodzaju: Konferenzmöbel a, także im pokrewne? Jaki czas jest niezbędny na uzyskanie pierwszej dziesiątki wyników? Oraz najważniejsza sprawa, jaki jest orientacyjny budżet, który umożliwi tego rodzaju formę promocji? Nie mam ochoty wydać więcej niż powinienem, ale z drugiej strony nie poszukuje oferty agencji SEO która nie będzie wstanie wypromować mojej strony. Będę wdzięczny za radę od osób, które znają się na tym temacie.

podobne tematy:

adriansola
Posty: 14
Rejestracja: 19 maja 2016, 11:07

Czy warto pozycjonować stronę w niemieckiej wyszukiwarce?

Post: #59 adriansola
08 lip 2016, 11:58

Witaj. Dobrze, że samodzielnie nie chcesz pozycjonować strony internetowej. Takich osób, wbrew pozorom jest wiele i uważają, iż po przewertowaniu poradnika o pozycjonowaniu zrobią topy w wyszukiwarce. Jeśli chodzi o czas, który będzie potrzebny aby wypromować stronę na tego rodzaju słowa kluczowe: Konferenzmöbel to będziesz musiał około 5 miesięcy poczekać. Wszystko zależy od doświadczenia firmy, która podejmie się promocji strony. W tej materii pośpiech jest nie wskazany. Jeśli chodzi o skalę trudności to są to niełatwe słowa kluczowe. Ale można je wypozycjonować. Pytanie o budżet jest najtrudniejsze. Przygotuj się na wydatek rzędu paru tysięcy zł na miesiąc. Mam nadzieję, że rzuciłem trochę światła na tą kwestię.

podobne tematy:


Wróć do „Na każdy temat”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości