Strona 1 z 1

Problem z kotłem na eko groszek - wygasa piec

: 16 maja 2016, 12:16
autor: podrygalapawel
Witam wszystkich forumowiczów. Posiadam kłopot z moim kotłem na eko groszek. Od pewnego czasu samoczynnie gaśnie po jakimś czasie. Jest to już jego 3 sezon w naszym domu i wcześniej nie było problemów. Obecnie jak przechodzi na tryb podtrzymania to po krótkim okresie gaśnie i pojawia się alarm niskiej temperatury. Jak działa cały czas i nie przechodzi w stan podtrzymania to nie ma tego problemu. Próbowałem wielu ustawień i nic. Szukałem też na tym portalu: http://polecamspeca.pl/kominiarz , lecz kominiarz raczej chyba nie pomoże w rozwiązaniu tego problemu. Kto się może zajmować tego typu usterkami?

podobne tematy:

Sprawdzony dentysta w mieście Radom

: 16 maja 2016, 12:58
autor: mariusznowak
To właśnie od kominiarza należy zacząć. Jak posiadasz zapchany komin to właśnie takie będą tego objawy. Kocioł będzie wygasał, gdyż ekogroszek niewłaściwie się spala. Brak odpowiedniego ciągu jest tego przyczyną. Zacznij od tego i daj znać czy problem minął.

podobne tematy:

Kłopot z kotłem na eko groszek - wygasa piec

: 16 maja 2016, 13:23
autor: podrygalapawel
Dzięki za odpowiedź. Na to bym nie wpadł. Kominiarza nie brałem od zamontowania pieca w mieszkaniu. Znajdę speca od kominów i zobaczymy czy problem minie.

podobne tematy: