Opieka Niemcy, zarobki i warunki miejsc pracy w Niemczech

Rozmowy na dowolne tematy.
annasowa90
Posty: 9
Rejestracja: 13 maja 2016, 11:32

Opieka Niemcy, zarobki i warunki miejsc pracy w Niemczech

Post: #80 annasowa90
24 paź 2016, 13:00

Gorąco witam, niejednokrotnie spotkać się można w internecie z ofertami pracy, jakie dotyczą opieki osób starszych w Niemczech. Coraz częściej sama mocno zastanawiam się nad podjęciem takiej posady. Jednakże nie wiem czego można się spodziewać. Obawiam się trochę wyjazdu za granicę, bo nie znam odpowiednio języka niemieckiego. Niemniej jednak słyszałam wybitnie dużo korzystnych opinii osób, które korzystały z propozycji pracy jako opieka Niemcy. Ponoć taka praca ma wiele zalet, jeśli tak, to jakie? Z góry dziękuje za wszelkie odpowiedzi.

podobne tematy:

krzysiekfila
Posty: 16
Rejestracja: 18 maja 2016, 12:52

Opieka Niemcy, zarobki i warunki miejsc pracy w Niemczech

Post: #81 krzysiekfila
24 paź 2016, 13:11

Dzień dobry! To prawda, że bardzo często słucha się o pozytywnych opiniach wyjazdu do Niemiec. Opieka Niemcy: http://betreuerin.com.pl jest tam coraz bardziej rozwinięta oraz poszukuje się pracowników - sama miałam okazję pracować przez trzy lata, a teraz przygotowuje się do dodatkowego wyjazdu. Nie musisz się bać niczego, gdy korzystasz z sprawdzonej firmy. Zawsze masz prawo zwrócić się do nich o pomoc. Praca ta daje dużo pożytków bo masz prawo uzyskać doświadczenie, zapoznać zupełnie inne miejsca, a w szczególe przyuczyć się języka. W wolnym czasie możesz również pozwiedzać. Jeśli zdecydujesz się to przekonasz się o tym sama.

podobne tematy:


Wróć do „Na każdy temat”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość