Szkolenia - czy należałoby brać w nich udział?

Rozmowy na dowolne tematy.
annasowa90
Posty: 9
Rejestracja: 13 maja 2016, 11:32

Szkolenia - czy należałoby brać w nich udział?

Post: #82 annasowa90
28 paź 2016, 8:56

Witam. Ostatnio niejednokrotnie słyszałam o możliwości odbycia szkoleń w moim fachu, jednak też i poza nim. Suma takich szkoleń nie jest kolosalna, jednak ciągle zastanawiam się czy jest w ogóle sens brania w nich udziału? W jaki sposób wiadomo obowiązki domowe pochłaniają niemało czasu, a ja mam pracę oraz nie narzekam na nic. Jednakże wielu moich znajomych dokształca się mimo takiej samej sytuacji. Być może, w następstwie tego powinnam się zdecydować? Proszę o opinię osób, jakie brały uczestnictwo w rozmaitych szkoleniach.

podobne tematy:

mariusznowak
Posty: 27
Rejestracja: 13 maja 2016, 12:18
Lokalizacja: Polska
Kontaktowanie:

Szkolenia - czy warto brać w nich udział?

Post: #83 mariusznowak
28 paź 2016, 9:08

Cześć. Sprawa wygląda tak, iż wszystko zależy od tego czego dotyczy rzeczowe szkolenie. Jeżeli to nic znaczącego oraz przydatnego prawdopodobnie właściwie szkoda Twojego czasu. Jednak większość kursów jest niezmiernie znacząca i przydatna. Z doświadczenia wiem, że takie oryginalne umiejętności rozszerzają horyzonty oraz pomagają odnaleźć poprawniejszą pracę bądź też otwierają nas na inne możliwości. Przemyśl to albowiem jeśli koszt szkolenia nie jest znaczny to może warto spróbować oraz posiadać nowatorskie doświadczenia oraz umiejętności? Osobiście parę razy uczestniczyłem w takich projektach, na przykład wybierając stąd - szkolenia http://humanexcellence.pl/szkolenia-biznesowe-radom i szczerze rekomenduję.

podobne tematy:


Wróć do „Na każdy temat”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości