Potrzebny sprawdzony kominiarz na wczoraj

Rozmowy na dowolne tematy.
mariusznowak
Posty: 27
Rejestracja: 13 maja 2016, 12:18
Lokalizacja: Polska
Kontaktowanie:

Potrzebny sprawdzony kominiarz na wczoraj

Post: #16 mariusznowak
23 maja 2016, 9:30

Witajcie, potrzebuję namiary na dobrego i niedrogiego kominiarza w Olsztynie. Dzwoniłem do paru, natomiast ceny są astronomiczne. Od 100 do 320 zł za udrożnienie komina. Jak spytałem skąd taka rozbieżność cenowa to usłyszałem, że wszystko zależy od przewodu kominowego. Przecież komin jest zawsze podobny do siebie. Na czym mogą polegać różnice?

podobne tematy:

podrygalapawel
Posty: 10
Rejestracja: 16 maja 2016, 9:33

Potrzebny sprawdzony kominiarz od zaraz

Post: #17 podrygalapawel
23 maja 2016, 9:57

Dzień dobry, nie wiem do kogo dzwoniłeś lecz jest to wyciąganie kasy na maksa od klienta. 250 zł za przeczyszczenie przewodu kominowego to paranoja. Jak długo kominiarzowi z tym zejdzie? U mnie jak przeczyszcza dwa kominy i podbija protokół to zajmuje mu to mniej niż godzinę. Bierze za to sto czterdzieści zł. Natomiast jeśli nie możesz znaleźć normalnego kominiarza to sprawdź na tą stronę: https://biozamrazarki.pl/?p=58 - na pewno znajdziesz odpowiedniego fachowca. Ja zazwyczaj w taki sposób szukam firm do różnych prac przy domu. Jeszcze się nie zwiodłem na fachowcach z tego portalu internetowego. Rzecz jasna zawsze przed wyborem przeczytam komentarze o danym wykonawcy.

podobne tematy:


Wróć do „Na każdy temat”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości