Efektowne lustra na zamówienie do domu

Rozmowy na dowolne tematy.
mariusznowak
Posty: 27
Rejestracja: 13 maja 2016, 12:18
Lokalizacja: Polska
Kontaktowanie:

Efektowne lustra na zamówienie do domu

Post: #18 mariusznowak
23 maja 2016, 10:11

Nie wyobrażamy sobie łazienki bez lustra na wymiar. Ogromną popularnością cieszą się modele z wbudowanymi diodami LED, które pomimo niewielkich rozmiarów dają niesamowite efekty! Innowacyjne rozwiązania wykorzystywane są na każdym kroku, a LED uznawane są jako technologia jutra. Dlaczego w swojej łazience warto założyć lustro na wymiar LED? Projektując łazienkę musimy zwrócić baczną uwagę na wiele elementów jej wystroju, takich jak kolorystyka, terakota, czy armatura. Niezwykle istotnym elementem każdej łazienki jest lustro na wymiar z takim oświetleniem, byśmy byśmy byli w stanie oglądać perfekcyjne odbicie naszej twarzy. Spora liczba łazienek nie ma okien, tak więc światło odgrywa tak istotną rolę. Górne oświetlenie nie wystarczy, tak więc najczęściej wybierane są lustra na wymiar, nad którymi wieszane są kinkiety lub lustra z integrowanym światłem. Hitem stały się lustra z oświetleniem LED. Te innowacyjne lustra na wymiar są przede wszystkim bardzo oszczędne i odznaczają się długą żywotności. Istotne jest, aby kupić lustro na wymiar dobrej marki, by oświetlenie nie było zbyt słabe, ani nie raziło domowników w oczy. Lustro na wymiar LED będzie doskonałe dla pań - zdecydowanie ułatwi robienie codziennego makijażu, ponieważ diody oświetlą twarz równomiernie z każdej strony. Wbudowane oświetlenie sprawi, że lustro na wymiar będzie się pięknie wyglądało i zachwycało nowoczesnością. Lustro na wymiar z efektem głębi 3D to zdecydowanie najbardziej popularne rozwiązanie! Jest ciekawym pomysłem i pasuje zarówno do salonu, sypialni, jak też łazienki, gabinetu czy korytarza. Rewelacyjnie sprawdzi się w nowoczesnych łazienkach. Przed załączeniem oświetlenia lustro na wymiar będzie wydawało się normalnym zwierciadłem. Natomiast po włączeniu diod ukarzą one efekt doskonałej głębi. Dzięki efektowi 3D, światło nie będzie nas razić w oczy. Lustro 3D zdecydowanie odbiega wyglądem od standardowych luster. Dedykując się na taki model mamy zapewniony modny, trójwymiarowy efekt dekoracyjny we wnętrzu własnej łazienki. Cześć, przeprowadzam właśnie remont swoich czterech kątów w bloku. Bardzo podobają mi się takie rozwiązania jak na tych obrazkach. Mam tylko wątpliwości, czy nie są to za odważne pomysły do czterech kątów w bloku z wielkiej płyty. Jak myślicie czy warto iść w tak nowoczesne wnętrza, a może wybrać bardziej klasyczne rozwiązania do swojego mieszkania? Może posiadacie jakieś inne ciekawe zdjęcia. Chętnie je zobaczę.

podobne tematy:

podrygalapawel
Posty: 10
Rejestracja: 16 maja 2016, 9:33

Efektowne lustra na zamówienie do domu

Post: #19 podrygalapawel
23 maja 2016, 11:16

Cześć, ja jestem zdania iż w swoim domu musimy czuć się komfortowo. Jak lubisz takie meble to powinieneś je mieć w domu. Twoje mieszkanie to twoje zasady. Nie warto myśleć czy spodoba się to znajomych. Ty w tych pokojach przebywasz na co dzień, nie oni. Więc śmiało rób mieszkanie w nowoczesnym stylu.

podobne tematy:

henryk1965
Posty: 18
Rejestracja: 18 maja 2016, 11:02

Czadowe lustra na zamówienie do mieszkania

Post: #20 henryk1965
23 maja 2016, 11:24

Podobnie uważam jak kolega. Jeśli mi coś się podoba to tak robię. Nie zależy mi na zdaniu innych. Ja mam się dobrze czuć u siebie a nie goście. Rzecz jasna nie jestem zwolennikiem tandety, ale to co wrzuciłeś na forum jest bardzo fajne i będzie komponowało się do każdego mieszkania.

podobne tematy:


Wróć do „Na każdy temat”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości